Hakkımızda

Hakkımızda

1997 yılında ERTEKNİK KALIP SANAYİ ismi ile Plastik enjeksiyon kalıbı üretim atölyesi olarak kurulmuş olan firmamız günümüze kadar sektörlerinde söz sahibi olan bir çok firmaya plastik ve metal enjeksiyon kalıbı üretmiştir. İlk CNC makinasını 2005 yılında bünyesine katan firmamız hizmet verdiği firmalara ARGE çalışmaları ve teknolojik kaliteli üretim planlamalarında destek sağlamış ve sağlamayı sürdürmektedir.

Firmamız 2010 yılında plastik enjeksiyon bölümünü kurarak Mibzer (Üniversal Hububat Ekim Makinası)  plastik parçalarının üretimine başlamıştır. 2012 yılında gelen talepler doğrultusunda  Damla kesicili plastik tarla memelerinin Ar-ge çalışmaları ve kalıplarına başlanmış  2014 başlarında üretim yelpazesine eklenmiştir.

Firmamız 2017 yılı sonlarında ERTEKNİKKALIP olan ünvanını  yurt dışı pazarında kullanmış olduğu markasıyla özdeştirerek AGROER MÜHENDİSLİK ve MAKİNA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ olarak değiştirmiştir.

Özellikle tarım sektörün düşük maliyetle yüksek kalite üretimini kendine hedef edinen firmamız ülkemiz ve dünya pazarlarında kendine itibarlı bir yer edinme gayreti ve azmi içerisinde ilk günkü heyecanını kaybetmeden çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonumuz

Doğru Kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Misyonumuz

Sunduğumuz hizmet ve ürünlerimiz ile fark yaratarak,

Ulusal ölçekte sektör lideri olup,

Uluslararası düzeyde ise faaliyet gösterdiğimiz alanda markalaşarak,

kendisini kabul ettirmiş öncü bir şirket haline gelmek.